top of page

Imagic i Krajowa Izba Biur Rachunkowych - Partnerstwo na rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa

Imagic jako jedyna agencja doradztwa ubezpieczeniowego w Polsce ma zaszczyt ogłosić swoje strategiczne partnerstwo z Krajową Izbą Biur Rachunkowych (KIBR). To zjednoczenie dwóch potężnych projektów, które wspólnie dążą do podniesienia standardów dla biur rachunkowych oraz ich właścicieli. Partnerstwo to przynosi za sobą szereg korzyści, wzmocnioną ekspertyzę i wsparcie dla ponad 400-stu członków KIBR oraz nowe możliwości rozwoju dla naszej agencji.


konferencja zorganizaowana przez Annę Aniszewską prezes TaxFree z partnerem KIBR
Konferencja Biznes na Księgowym Koncie 2024 Warszawa

na zdj. Prezes TaxFree Anna Aniszewska oraz prezes Imagic Group Ernest Klimas


Partnerstwo stanowi wyjątkową okazję dla obu stron. Imagic staje się niezastąpionym partnerem w kwestiach związanych z ubezpieczeniami, zapewniając kompleksową ochronę i wsparcie w każdej sytuacji ubezpieczeniowej. Z kolei dla imagic, umowa współpracy z renomowaną instytucją taką jak KIBR oznacza możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia swoich usług doradztwa, z myślą o potrzebach specyficznego sektora biur rachunkowych.Wybór Imagic jako partnera w dziedzinie ubezpieczeń nie był przypadkowy. To niekonwencjonalne podejście imagic do obsługi klienta oraz ich bogate doświadczenie w zakresie ubezpieczeń dla biur rachunkowych zdobyło uznanie i zaufanie członków KIBR. Przyjazne podejście i wysoka jakość świadczonych usług przyczyniły się do podpisania tej strategicznej umowy partnerskiej.


W perspektywie długoterminowej, współpraca imagic z KIBR przyniesie szereg korzyści dla obu stron. Przede wszystkim, imagic będzie aktywnie zaangażowane w szkolenia i edukację członków KIBR na temat istoty właściwego ubezpieczenia dla biur rachunkowych oraz ich właścicieli. Dzięki temu, członkowie Krajowej Izby Biur Rachunkowych będą lepiej przygotowani do zarządzania ryzykiem i ochrony swoich interesów biznesowych. Ponadto, imagic będzie wsparciem poprzez negocjowanie indywidualnych warunków ubezpieczeń w towarzystwach ubezpieczeniowych, co przyniesie im dodatkowe korzyści i preferencyjne warunki ubezpieczeniowe.

Kooperacja między imagic, a KIBR nie ogranicza się jedynie do podpisania umowy. Obie strony planują wspólne inicjatywy, takie jak udział w konferencjach dla właścicieli biur rachunkowych, organizacja webinarów oraz szkoleń z zakresu ubezpieczeń. Te działania mają na celu zwiększenie świadomości właścicieli biur rachunkowych na temat korzyści płynących z właściwego ubezpieczenia oraz dostarczenie im najnowszych informacji i narzędzi niezbędnych do efektywnego zarządzania ryzykiem w ich działalności.


Nasz nowa współpraca stanowi krok naprzód w zapewnianiu kompleksowej ochrony dla biur rachunkowych oraz ich właścicieli. To także dowód zaangażowania obu stron w rozwój i wsparcie dla swoich klientów. Dzięki tej współpracy, członkowie KIBR zyskują dostęp do wysokiej jakości usług ubezpieczeniowych, które pomogą im w efektywnym zarządzaniu ryzykiem i ochronie ich biznesów przed nieprzewidywalnymi zagrożeniami.20 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page