top of page

Konsultacje dla KIBR

Partner strategiczny dla iMagic

Nieszablonowe podejście zostało docenione, również przez członków Krajowej Izby Biur Rachunkowych, dlatego przygotowaliśmy dla jej członków specjalny kalendarz do umawiania darmowych konsultacji ubezpieczeniowych


Nie jest ważne czy jest to polisa stworzona przez nas, czy przez inną agencję. Przedyskutujemy każdy temat ubezpieczeniowy, prywatny, firmowy, dealerski... Jesteśmy dla Ciebie! Jesteś z KIBR, jesteś również z nami. Razem możemy więcej.

W jakich tematach możemy pomóc, przykłady:

Uważamy, że każde ubezpieczenie jest dobre pod warunkiem, że masz pełną wiedzę jaką polisę masz i od czego chroni Ciebie i Twój biznes. Pomożemy Ci w każdym obszarze ubezpieczeniowym. Daj nam wyzwanie, a my znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie
MicrosoftTeams-image (1)_edited.jpg

Dobre ubezpieczenito podstawa stabilnego biznesu

Obowiązkowy przegląd samochodu to już podstawa. Tak samo, aby spać spokojnie i skupić się na biznesie, obowiązkiem powinno być systematyczna analiza polis ubezpieczeniowych.

 

Jako przedsiębiorcy w natłoku pracy często zapominamy (moim zdaniem) o najważniejszym. Systematycznemu aneksowaniu swoich ubezpieczeń, aby mieć pewność, że gdy nadejdzie najgorsze, możesz liczyć na swoją polisę.

Ernest Klimas CEO iMagic Group

bottom of page