top of page

Konsultacje
dla członków KIBR

Partner iMagic Group sp. z o.o

Nieszablonowe podejście zostało docenione, również przez Krajową Izbę Biur Rachunkowych, dlatego przygotowaliśmy dla jej członków specjalny kalendarz do umawiania bezpłatnych konsultacji ubezpieczeniowych

 

Nie jest ważne czy jest to polisa stworzona przez nas, czy przez inną agencję. Przedyskutujemy każdy temat ubezpieczeniowy, prywatny, firmowy, dealerski...  Jesteśmy dla Ciebie! Umów się
na konsultację, a wspólnie sprawdzimy od czego chroni
 Cię Twoja polisa. 

Biuro PR

Twoje biuro rachunkowe z kompleksową ochroną 

Czy wiesz przy jakich roszczeniach swoich klientów możesz korzystać z polisy OC dla biura rachunkowego? Masz wątpliwości, co do zakresu ubezpieczenia, dodatkowych klauzul i zastanawiasz się czy przy zgłoszeniu szkody otrzymasz wypłatę odszkodowania?

 

Wspólnie zweryfikujemy zakres Twojej polisy oraz dodatkowe klauzule, które w przypadku ubezpieczeń są bardzo istotne, bo to one w dużej mierze chronią Twój biznes.

W jakich tematach możemy Tobie pomóc?

Każda polisa jest dobra, jeżeli znasz jej zakres i ochronę dla Ciebie i Twojego biznesu. Pomożemy Ci we wszystkich aspektach ubezpieczeń. Rzuć nam wyzwanie, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Przejrzymy Twoje obecne polisy, niezależnie od wystawcy i doradzimy czy wymagają zmiany.

Ubezpieczenia komunikacyjne i dealerskie 

Bywa tak, że ubezpieczenie samochodu w leasingu jest odgórnie narzucane przez leasingodawcę. Niejednokrotnie są to drogie polisy i bez możliwości wyboru. Podpowiemy, co robić w takiej sytuacji. Kiedy warto ubezpieczyć samochód brutto, a kiedy netto?
I ile to rzeczywiście kosztuje? Często VAT przy naprawach ma znaczenie. Sprawdź, zanim ubezpieczysz. Razem policzymy koszty Twojej polisy.

Życie i zdrowie Twoje, najbliższych i pracowników

Nie ma nic ważniejszego niż życie i zdrowie. 
Na początku zadbaj o siebie, ponieważ firma bez Ciebie nie istnieje. Spersonalizujemy polisę dla Ciebie, Twoich najbliższych i pracowników.

Ubezpieczenie majątku firmowego i osobistego

Jest to przestrzeń, gdzie naszym zdaniem jest najwięcej do zrobienia. Odpowiedz sobie na pytanie, ile środków finansowych potrzebujesz,
aby przywrócić Twój majątek do stanu sprzed nieszczęśliwego zdarzenia. Sprawdźmy razem co rzeczywiście ubezpiecza Twoja polisa.
Zweryfikuj i bądź przygotowany na każde zdarzenie.

Pomoc przy likwidacji szkód z polisy własnej

Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie procesu likwidacji szkód, od dokumentacji po negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.
Zapewnimy, że wszystkie procedury będą przestrzegane, dbając o Twoje interesy.

Z wielką przyjemnością przedyskutujemy już zawarte polisy, które posiadasz. Nie ważne, czy zostały wystawione przez innego agenta. Jak przyjaciel, powiemy Ci, czy masz dobre ubezpieczenie dla siebie, czy powinno się wprowadzić zmiany.

Poprawione Ernest_edited.jpg

Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych
i Życiowych w IMAGIC

Ernest Klimas CEO iMagic Group

Dobre ubezpieczenito podstawa stabilnego biznesu

Obowiązkowa i systematyczna analiza ubezpieczeń gwarantuje spokojny sen i bezpieczeństwo biznesowe. Polisa szyta na miarę, uwzględniająca zdefiniowane potrzeby i możliwości finansowe.

 

Przedsiębiorcy często zapominają, o aktualizacji swoich ubezpieczeń przez aneksowanie. Tylko bieżące aneksowanie pozwala mieć pewność, że w razie najgorszego polisa pokryje powstałe szkody. Im bardziej zaufasz spersonalizowanej polisie, tym bardziej poczujesz, że to właśnie ona chroni Ciebie i Twój biznes.

bottom of page